Hov Pod Hovercraft

Pasaulio pirmaujanti mažų ir vidutinių orlaivių tiekėja. Skirtumas tarp „Hov Pod“ ir „Hovercraft“ „Hov Pod“ yra pastatytas pagal komercines specifikacijas. Tai reiškia, kad „Hov Pod“ yra ne tik savaitgalio žaislai, bet ir įranga, kurią galite skaičiuoti visą dieną kiekvieną dieną, sudėtingiausiomis sąlygomis.

„Hov Pod“ gali veikti autonomiškai, yra tylūs, saugūs, patvarūs, lengvai valdomi, prižiūrimi ir transportuojami. Negalima atsiskaityti už orlaivio, turėkite Hov Pod.

 • „Hov Pod“ gali plaukioti visureigiais ir amfibija per daugybę paviršių, nesukeliant pėdsakų laukinėje gamtoje ar ekologijoje, įskaitant:
 • Purvas.
 • Upės.
 • Sekli vandens ir potvynių regionai.
 • Užtvindyta žemė.
 • Rapids.
 • Žvirgždas.
 • Paplūdimiai ir pakrantės.
 • Atviras vanduo, ežerai ir upės.
 • Žolė.
 • Smėlis ir dykuma.
 • Pelkės, pelkės ir pelkės,,
 • Pelkės ir įlankos,
 • Piktžolės, mangrovės ir panardinti augalai.
 • Sniegas ir ledas.
 • Džiovinti druskos pelkės, ryžių paddy, smėlio kranai, keliai, iš tiesų bet koks paviršius.

Mūsų Hov Pod atvyksta unikalūs dydžiai, įskaitant modelį, kuris gali nešiotis iki 9 žmonių arba nusiųsti 1500 lb (680 Kg) naudingąją apkrovą į nuotolinę paskirties vietą, plaukiant greičiu iki 45 mph. Perkelkite iš vandens į žemę, apžiūrėkite atokias vietoves, pasinerkite salą, ieškokite perimetro 24 / 7, įsikurkite maištininkus pasienyje, keltų keleivius, nusileiskite į paplūdimį arba suteikite unikalią nuotykių patirtį neištirtoms riboms.

Viso sprendimo paketai

Yra didelių atokių vietovių, amfibinių kraštovaizdžių ir pakrančių išplėtimų, kuriuos sunku stebėti ar saugoti. „Hov Pod“ integruoja orlaivius, dronus, dulkes, robotus, mažos šviesos kameras, terminį vaizdavimą, sonarą, aidą, radarą, jutiklius, AIS, VHF, orų prognozes, įrašų / atsarginių kopijų kūrimą ir atkūrimą, kad būtų galima pateikti veiksmų. Oro stebėjimo ir saugumo paviršius.

„Hov Pod“ siūlo visapusišką priežiūros ir atsakomųjų priemonių sprendimų paketą. Nuo pagrindinio „Hov Pod“ serijos „Hovercraft“ amfibijaus patruliavimui siūlome visapusiškus saugumo sprendimus. Tai apima veiksmų, kuriuos galima įveikti, sienos, plataus ploto ir lokalizuotos stebėsenos. Taip pat siūlome tiesioginio reagavimo ir nekenksmingų atsakomųjų priemonių galimybes jūrų, žemės ir amfibijos regionuose.

Mūsų produktai arba pritaikomi bet kokiam galutiniam sprendimui ir apima:

 • Orlaivis su keliais dydžiais, įskaitant SPX ir Infinity klasės laivus.
 • Dronai, įskaitant A) fiksuotą sparną B) fiksuoto sparno / VTOL derinys ir C) quadcopter tradicinis drone stilius.
 • „Drone“ palaikymo produktai, įskaitant unikalią „hover home“ nuotolinio automatinio įkrovimo bazinę stotį ir ilgesnius antenos darbus.
 • Stebėjimo ir stebėjimo įranga, skirta montuoti ant dronų, orlaivių, tradicinių transporto priemonių ar stacionarių įrenginių ir pastatų.
 • Didelė nuotolio diena, mažos šviesos ir šiluminės kameros.
 • Ne mirtinos atsakomybės priemonės, įskaitant akustinius ir lazerinius atgrasymo būdus.
 • Nešiojami vandens valymo įrenginiai.
 • Pirmosios pagalbos įranga.
 • Amfibija pagrįsta gaisro gesinimo sistema

prekybos

Mes siūlome mažus ir vidutinio dydžio komercinius orlaivius, turinčius pakankamai galios, kad galėtume pristatyti didesnius krovinius vandenyje ir virš žemės. „Carbon Infinity 750“ - tai pirmasis „Truck Styled Hovercraft“ automobilis, „9“ arba „1500 lbs“ (678 kg) prikėlimas prideda naują amfibijų, visureigių darbų transporto priemonių matmenį.

Galimi įvairūs variantai, o „Infinity“ platforma, bortinė arba kabina - tai didžiulis tuščias dėklas, kurį galima optimizuoti, kad jis atitiktų jūsų taikomąją programą, nuo pervežimo iki visuotinės judriojo ryšio stoties.

„Hov Pod“ veikia druskos vandenyje, turi platų pėdsaką ir yra skirtas pusiausvyrai, plūdrumui ir stabilumui.

„Hov Pod“ korpusas praktiškai yra nesugriaunamas, pastatytas taip, kad galėtų tvarkyti sunkiausius paviršius, įskaitant ledą. SPX serijos korpusas yra pagamintas tik iš HDPE (didelio tankio polietileno) ir yra suformuotas į itin lengvas, plūdrias ir sugadintas korpusas. „Infinity“ korpusas yra patentuotas „Carbon Fiber“ ir „Kevlar“ mišinys. Kiekvienam SPX ir Infinity korpusui suteikiama 5 metų garantija.

Hov Pod sijoninė medžiaga yra 16 metų mokslinių tyrimų ir plėtros rezultatas. Mūsų patentuotas sijonas yra unikalus poliuretano / nailono pynimo ir audinio derinys su anti-rip savybėmis ir neįtikėtinu atsparumu dilimui. Dėl to unikalus anti-plow IAPSS sijonas sukuria daug didesnį lankstumą, tęstinį eksploatacinį pajėgumą ir greitą saugumą nuo greito ir staigaus lėtėjimo.

Laisvalaikis

Darbas ar žaisti tokiose vietose, kaip Arktis, gali būti nemalonus, nubaustas ir vienišas užsiėmimas. Žmonija niekada neleido, kad šie faktai neleistų jiems ištirti mūsų didžiosios ir vienišos planetos. Žmonės, kurie dirba ar žaidžia tokiomis sąlygomis, mokslininkas, jų pagalbinės komandos ar netgi dykumoje tyrinėjantys nuotykiai, nori dirbti ar žaisti saugiai, jie priklauso nuo jų įrangos. Štai kodėl daugelis profesionalų reikalauja „Hov Pod“.

„Hov Pod“ pakeičia motociklus, „Jet Skis“, „Cars“, „4X4“ sunkvežimius, kemperius, motorines valtis, turistinius autobusus, turistinius laivus, mikroautobusus, visureigius, bėgius, baidarės, kanojos ir sniego motociklus. Mūsų amatai idealiai tinka poilsiui, nuotykiams, ekskursijoms, ekskursijoms, atostogoms, kelionėms bet kurioje amfibijos ar plokščioje žemėje. Hov Podas suteikia lauko lauko nuotykių patirtį vietoms, kurios paprastai nepasiekiamos ir neišnagrinėtos.

Jūs plaukite valtyje, važiuojate sunkvežimiu, bet skrendate Hov Pod - važiuojant 9 colių aukštyje virš paviršiaus. Hov Pod rekreaciniai orlaiviai yra lengvai valdomi, tiesiog naudokite vairą, kad pakeistumėte orlaivio, važiuojančio laivo gale, viršutinę kryptį. Galite šliaužti, slysti, 180 pasukti, užpildyti 360s - plaukti į paplūdimį, kad gautumėte ledų. Jūs galite pasiekti vietas, kurias valtys negali, toli nuo triukšmingos minios, pasiekti pagrindines žvejybos vietas arba į neištirtą natūralią ekosistemą, grįžti į stovyklą ir parką šalia savo palapinės.

Hov Pod

Hov Pod SPX Lėktuvas virš vandens

Hov Pod Hovercraft pasaulio pirmaujanti markė

Kaip matyti iš televizijos programų visame pasaulyje „Kaip tai daroma“, „Pasaulio pasaulis“ „Kaip jie tai daro“. Taip pat matyti keli filmai, įskaitant „Thunderbirds“ ir „Dinosaurs at Dark“. „Harrods“ atrinkta ir spaudoje apibūdinta kaip orlaivio „Mercedes Benz“.

Hov Pod yra labai lengva vairuoti, ir fantastinis įdomus. The WOW faktorius yra standartinis. Demonstracijose mes paprastai galime perduoti kontrolę asmeniui po 15 minučių studijų; kitą savaitę jie šypsosi ant veido.

„Hov Pod“ yra specialiai sukurta poilsiui ir komerciniam naudojimui. Jie turi daug funkcijų, kurių nerasite kituose orlaiviuose. „Hov Pods“ yra suprojektuoti taip, kad juos būtų lengva naudoti, juos būtų lengva prižiūrėti, naudoti saugiai, patikimai, patvariai ir įdomiai. Be to, parduodame komercinius ir rekreacinius Hov Pod orlaivius tiesiogiai vartotojams, vyriausybinėms agentūroms, asociacijoms ir per mūsų pasaulinį prekybos tinklą

Mes taip pat valdome mažesnę seserinę svetainę, kurioje yra mažiau detalių tik mūsų orlaivio hovercraft.org

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų orlaivį, spustelėkite čia

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų saugumo produktus, spustelėkite čia