Hov Pod Hovercraft

Pasaules vadošais mazo un vidējo lidaparātu piegādātājs. Atšķirība starp Hov Pod un Hovercraft ir tas, ka Hov Pod ir būvēts atbilstoši komerciālām specifikācijām. Tas nozīmē, ka Hov Pod nav tikai nedēļas nogales rotaļlietas, bet iekārtas, kuras jūs varat rēķināties katru dienu katru dienu visgrūtākajos apstākļos.

Hov Pod spēj autonomi darboties, tie ir klusi, droši, izturīgi, viegli lietojami, uzturami un transportējami. Nenovietojiet uz gaisa spilvena, piederiet Hov Pod.

 • Hov Pod var darboties bezceļa un amfībijas ceļā uz plašu virsmu klāstu, atstājot nekādu nospiedumu uz savvaļas dzīvniekiem vai ekoloģiju, tostarp:
 • Dubļi.
 • Upes gultnes.
 • Sekla ūdens / plūdmaiņu reģioni.
 • Plūdi.
 • Rapids.
 • Šindelis.
 • Pludmales un krasta līnijas.
 • Atvērts ūdens, ezeri un upes.
 • Grass.
 • Smiltis un tuksnesis.
 • Purvi, mitrāji un purvāji,,
 • Purvi un lauru,
 • Nezāles, mangrovju un zemūdens augi.
 • Sniega un ledus.
 • Žāvēti sāls purvi, rīsu nelobīti, smilšakmeņi, ceļi, patiešām jebkura plakana virsma.

Mūsu Hov Pod ienāk unikāls izmērs, ieskaitot modeli, kas var pārvadāt līdz 9 cilvēkiem vai nosūtīt 1500 lb (680 Kg) lietderīgo kravu uz attālinātu galamērķi, lidojot ar ātrumu līdz 45 mph. Pārvietojieties no ūdens uz zemi, apsekojiet attālākos rajonus, iedzeriet salu, meklējiet perimetru 24 / 7, iesaistiet nemierniekus pie robežas, prāmju pasažierus, nogādājiet pludmalē vai sniedziet unikālu piedzīvojumu pieredzi neizpētītajām robežām.

Pilna risinājuma paketes

Ir lieli attāli apgabali, amfībijas ainavas un piekrastes paplašinājumi, kurus ir grūti uzraudzīt vai nodrošināt. Hov Pod apvieno gaisa spilvenus, drones, tetrus, robotus, zema apgaismojuma kameras, termisko attēlu, sonāru, atbalsu, radarus, sensorus, AIS, VHF, laika prognozi, ierakstu / dublējumu un atkārtošanu, lai nodrošinātu rīcībspējīgu inteliģenci. Virsma gaisa novērošanai un drošībai.

Hov Pod piedāvā pilnu uzraudzības un pretpasākumu risinājumu paketi. Ar Hov Pod Hovercraft sēriju, kas balstīta uz amfībijas patruļām, mēs tagad piedāvājam pilnvērtīgus drošības risinājumus. Tas ietver arī izlūkdatu izlūkošanu, robežu, plašu teritoriju un lokalizētu monitoringu. Mēs arī piegādājam iespējas tiešai reaģēšanai un nāvējošiem pretpasākumiem jūras, sauszemes un amfībijas reģionos.

Mūsu produkti ir pielāgojami jebkurā gala risinājumā un ietver:

 • Gaisa kuģi vairākos izmēros, ieskaitot SPX un Infinity klases kuģus.
 • Drones, ieskaitot A) fiksēto spārnu B) fiksēto spārnu / VTOL kombināciju un C) quadcopter tradicionālo drone stilu.
 • Drone atbalsta produkti, ieskaitot unikālo hover mājas tālvadības automātiskās uzlādes bāzes staciju un stiprinātājus paplašinātām gaisa operācijām.
 • Uzraudzības un novērošanas iekārtas, kas uzstādītas droniem, gaisa spilveniem, tradicionālajiem transportlīdzekļiem vai stacionārām iekārtām un ēkām.
 • Daudzfunkciju diena, zema apgaismojuma nakts un termiskās kameras.
 • Nenāvējoši pretpasākumi, tostarp akustiskie un lāzera atturēšanas līdzekļi.
 • Pārnēsājamas ūdens attīrīšanas iekārtas.
 • Pirmās palīdzības aprīkojums.
 • Ugunsdzēsība, kas balstīta uz amfībiju

Tirdzniecības

Mēs piedāvājam maziem un vidējiem nodokļiem paredzētus komerciālos gaisa kuģus ar pietiekamu jaudu, lai piegādātu lielākas kravas un ūdens. Carbon Infinity 750 ir pirmais Truck Styled Hovercraft 9 vai 1500 lbs, (678 kgs) paceļot jaunu amfībiju, apvidus darba transportlīdzekļu dimensiju.

Ir pieejamas plašas izvēles iespējas, un Infinity klāja, plakanā platforma vai kabīne ir milzīgs tukšs audekls, ko var optimizēt, lai tas atbilstu jūsu lietojumprogrammai, sākot no transportēšanas līdz visurgājēju mobilajai stacijai.

Hov Pod darbojas sālsūdenī, tiem ir plašs nospiedums un ir paredzēti līdzsvaram, peldspējai un stabilitātei.

Hov Pod korpuss ir praktiski neiznīcināms, būvēts, lai apstrādātu vissarežģītākās virsmas, ieskaitot ledu. SPX sērijas korpuss ir pilnībā izgatavots no augstas izšķirtspējas polietilēna (HDPE), un tas ir veidots ļoti vieglā, peldošā un bojāta korpusā. Infinity korpuss ir īpašs oglekļa šķiedras un Kevlar maisījums, kas izmantots lodes izturīgajām vestēm. Katram SPX un Infinity korpusam ir 5 gada garantija.

Hov Pod svārku materiāls ir 16 gadu pētniecības un attīstības rezultāts. Mūsu patentētais svārku dizains ir unikāls poliuretāna / neilona auduma un auduma kombinācija ar anti-rip īpašībām un neticamu nodilumizturību. Līdz ar to unikālais anti-plow IAPSS svārku dizains nodrošina daudz lielāku elastību, nepārtrauktu darba spēju un ātru drošību pret ātru un pēkšņu palēninājumu.

Atpūta

Strādājot vai spēlējot tādās vietās kā Arktika, tā var būt nepiedodoša, sodoša un vientuļa nodarbošanās. Cilvēce nekad nav ļāvusi šiem faktiem apturēt mūsu plašo un vientuļo planētu. Cilvēki, kas strādā vai spēlē šajos apstākļos, zinātnieks, viņu atbalsta komandas vai pat tuksnesis, kas meklē tuksnesi, dod priekšroku strādāt vai spēlēt droši, tie ir atkarīgi no viņu aprīkojuma. Tāpēc daudzi profesionāļi pieprasa Hov Pod.

Hov Pod aizstāj Motocikli, Jet slēpes, Automašīnas, 4X4 kravas automašīnas, kemperi, motorlaivas, ceļojumu autobusi, ekskursijas laivas, mikroautobusi, apvidus auto, ratiņi, kajaki, kanoe laivas un sniega motocikli. Mūsu kuģi ir ideāli piemēroti atpūtai, piedzīvojumiem, ekskursijām, ekskursijām, brīvdienām, kruīza braucieniem uz jebkuras amfībijas vai plakanas zemes. Hov Pod piedāvā ārpus laukuma piedzīvojumu pieredzi vietām, kas parasti nav pieejamas un nav izpētītas.

Jūs peldaties laivā, braucat ar kravas automašīnu, bet lidojat Hov Pod - kreisēšana 9 collu augstumā virs virsmas. Hov Pod izklaides lidaparāti ir viegli darbināmi, vienkārši izmantojiet stūri, lai mainītu gaisa virzienu, kas šķērso stūri aizmugurē. Jūs varat slīdēt, slīdēt, veikt 180 pagriezienus, pabeigt 360s - peldēt pa pludmali, lai iegūtu saldējumu. Jūs varat sasniegt vietas, kuras laivas nevar, tālu no trokšņainā pūļa, lai sasniegtu galvenos zvejas apgabalus vai neizpētīto dabisko ekosistēmu, atgrieztos nometnē un novietotu blakus jūsu telts.

Hov Pod

Hov Pod SPX Peldlīdzeklis virs ūdens

Hov Pod Hovercraft pasaules vadošais zīmols

Kā redzams televīzijas raidījumos visā pasaulē “Kā tas tiek darīts”, “Brīnumu pasaule” „Kā viņi to dara”. Ir redzams arī vairākās filmās, tostarp “Thunderbirds un Dinosaurs at Dark”. Harrods ir izvēlējies un preses aprakstīts kā gaisa spilvena „Mercedes Benz”.

Hov Pod ir ļoti viegli vadītun fantastiski jautri. The WOW faktors nāk kā standarta. Demonstrācijās mēs parasti varam nodot kontroles personai pēc 15 minūšu mācību; viņi nākamajā nedēļā pavada smaidu uz sejas.

Hov Pod ir īpaši paredzētas jūras atpūtai un komerciālai izmantošanai. Viņiem ir daudzas funkcijas, kuras jūs neatradīsiet citos gaisa kuģos. Hov Pods ir konstruētas tā, lai tās būtu viegli lietojamas, viegli apkalpojamas, droši lietojamas, uzticamas, izturīgas un jautri. Turklāt mēs pārdodam gan komerciālos, gan atpūtas Hov Pod lidaparātus tieši patērētājiem, valsts aģentūrām, asociācijām un caur mūsu globālo izplatītāju tīklu

Mēs arī vada mazāku māsas vietni ar mazāk detalizētu informāciju tikai par mūsu lidmašīnu hovercraft.org

Lai iegūtu vairāk informācijas par mūsu gaisa kuģi, lūdzu, noklikšķiniet uz šeit

Lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu drošības produktiem, lūdzu, noklikšķiniet uz šeit