Poduszkowiec Hov Pod

Wiodący na świecie dostawca poduszkowców do małych i średnich obciążeń. Różnica między Hov Pod i poduszkowcem jest to, że Hov Pod są zbudowane zgodnie ze specyfikacjami handlowymi. Oznacza to, że Hov Pod to nie tylko zabawki weekendowe, ale sprzęt, na który możesz liczyć każdego dnia, w najtrudniejszych warunkach.

Hov Pod są w stanie działać autonomicznie, są ciche, bezpieczne, trwałe, łatwe w obsłudze, konserwacji i transporcie. Nie zadowalaj się poduszkowcem, posiadasz kapsułę Hov.

 • Hov Pod może pracować w terenie i amfibii na szerokiej gamie powierzchni, nie pozostawiając śladu na dzikiej przyrodzie lub ekologii, w tym:
 • Błoto.
 • Koryta rzek.
 • Płytka woda / regiony pływowe.
 • Zalana ziemia.
 • Katarakty na rzece.
 • Gont.
 • Plaże i linie brzegowe.
 • Otwarta woda, jeziora i rzeki.
 • Trawa.
 • Piasek i pustynia.
 • Bagna, mokradła i mokradła,,
 • Bogs i bayou,
 • Chwasty, lasy namorzynowe i rośliny podwodne.
 • Lód Śnieg.
 • Wysuszone słone bagna, niełuskany ryż, piaszczyste łachy, drogi, a nawet wszelkie płaskie powierzchnie.

Nasza Hov Pod wchodzi unikalne rozmiary, w tym model, który może przenosić do 9 ludzi lub ciągnąć ładunek 1500 lb (680 Kg) do odległego miejsca docelowego, lecąc z prędkością do 45 mph. Przemieszczaj się z wody na ląd, obserwuj odległe obszary, rój wyspę, przeszukuj obwód 24 / 7, angażuj powstańców na granicy, promuj pasażerów, ląduj na plaży lub dostarczaj wyjątkowych doznań przygód do niezbadanych granic.

Pakiety pełnego rozwiązania

Istnieją duże odległe obszary, amfibie i przybrzeżne ekspansje, które trudno jest monitorować lub zabezpieczyć. Hov Pod integruje poduszkowce, drony, tethers, robotykę, kamery o słabym świetle, obrazowanie termiczne, sonar, echo, radar, czujniki, AIS, VHF, prognozę pogody, nagrywanie / tworzenie kopii zapasowych i powtórkę, aby zapewnić inteligencję przydatną. Nadzór i bezpieczeństwo powierzchni.

Hov Pod oferuje pakiet pełnego nadzoru i rozwiązań zaradczych. Wychodząc z podstawowego asortymentu poduszkowców Hov Pod dla patrolu opartego na amfibie, oferujemy teraz kompletne rozwiązania bezpieczeństwa pod klucz. Obejmuje to działalne dane wywiadowcze, dotyczące kontroli granicznych, rozległych i zlokalizowanych. Dostarczamy również opcje bezpośredniego reagowania i nieśmiercionośnych środków zaradczych w regionach morskich, lądowych i amfibijnych.

Nasze produkty lub konfigurowalne do dowolnego rozwiązania końcowego i obejmują:

 • Poduszkowiec w kilku rozmiarach, w tym na statkach SPX i Infinity.
 • Drony w tym A) skrzydło stałe B) połączenie ze stałym skrzydłem / VTOL i C) tradycyjny dron quadkoptera.
 • Produkty obsługujące drony, w tym unikalna stacja bazowa z automatycznym ładowaniem do domu, a także tethers do rozszerzonych operacji lotniczych.
 • Urządzenia do nadzoru i monitoringu do montażu na dronach, poduszkowcach, pojazdach tradycyjnych lub stałych instalacjach i budynkach.
 • Dalekiego zasięgu, słabo oświetlona noc i kamery termowizyjne.
 • Nieśmiercionośne środki zaradcze, w tym odstraszacze akustyczne i laserowe.
 • Przenośny sprzęt do oczyszczania wody.
 • Apteczka pierwszej pomocy.
 • Strażak oparty na amfibii

Handlowy

Oferujemy małe i średnie pojazdy użytkowe o wystarczającej mocy do dostarczania większych ładunków na wodzie i na lądzie. The Carbon Infinity 750 pierwszy w historii poduszkowiec w stylu samochodów ciężarowych, Przewożenie do ludzi 9 lub 1500 funtów (678 kg) dodaje nowy wymiar do amfibii, wszystkich pojazdów terenowych.

Dostępna jest szeroka gama opcji, a platforma Infinity, platforma lub kabina to ogromny, pusty materiał, który można zoptymalizować pod kątem aplikacji, od transportera po mobilną stację.

Hov Pod działają w słonej wodzie, mają szeroki ślad i są zaprojektowane dla równowagi, pływalności i stabilności.

Kadłub Pod Hov jest praktycznie niezniszczalny, zbudowany do obsługi najtrudniejszych powierzchni, w tym lodu. Kadłub z serii SPX jest w całości wykonany z HDPE (polietylenu o dużej gęstości) i jest uformowany w wyjątkowo lekką, odporną na wodę i uszkodzenia skorupę. Kadłub Infinity to zastrzeżona mieszanka włókna węglowego i kevlaru, materiału użytego w kamizelkach kuloodpornych. Kadłuby dla każdego SPX i Infinity posiadają gwarancję 5.

Materiał na spódnicę "Hov Pod" powstał w wyniku wieloletnich badań i rozwoju 16. Nasza zastrzeżona konstrukcja spódnic to unikalne połączenie splotu i tkaniny z poliuretanu / nylonu z właściwościami zapobiegającymi zrywaniu i niesamowitą odpornością na zużycie. W rezultacie unikalna konstrukcja przeciwpoślizgowa IAPSS zapewnia znacznie większą elastyczność, ciągłą zdolność operacyjną i szybkie zabezpieczenie przed gwałtownym i nagłym spowolnieniem.

Rekreacyjny

Praca lub zabawa w miejscach takich jak Arktyka może być bezlitosnym, karalnym i samotnym zajęciem. Ludzkość nigdy nie pozwoliła, aby te fakty powstrzymały ich od zbadania naszej rozległej i samotnej planety. Ludzie, którzy pracują lub bawią się w takich warunkach, naukowcy, ich zespoły wsparcia, a nawet poszukiwacze przygód odkrywających pustkowie, wolą pracować lub bawić się bezpiecznie, zależą od wyposażenia. Dlatego wielu profesjonalistów domaga się Hov Pod.

Hov Pod zastępuje motocykle, narty wodne, samochody osobowe, 4X4 Trucks, kempingi, łodzie motorowe, autobusy turystyczne, łodzie turystyczne, minibusy, samochody typu SUV, tratwy, kajaki, kajaki i skutery śnieżne. Nasze jednostki są idealne do rekreacji, przygód, wycieczek, wycieczek, wakacji, rejsów po wszystkich ziemnych lub płaskich terenach. Hov Pod zapewnia niezapomniane przygody z pudełkami w miejscach zwykle niedostępnych i nieodkrytych.

Pływasz w łodzi, jeździsz ciężarówką, ale lecisz w Hov Pod - przelot na wysokości 9 cali nad powierzchnią. Poduszkowce rekreacyjne Hov Pod są łatwe w obsłudze, wystarczy użyć kierownicy, aby zmienić kierunek przepływu powietrza nad sterami z tyłu jednostki. Możesz ślizgać się, ślizgać, robić zakręty 180, kompletować 360-y - pływać po plaży, aby zdobyć lody. Możesz dotrzeć do miejsc, w których statki nie mogą, z dala od hałaśliwego tłumu, dotrzeć do najlepszych łowisk lub do niezbadanego naturalnego ekosystemu, wrócić do obozu i zaparkować obok namiotu.

Hov Pod

Hov Pod SPX Poduszkowiec nad wodą

Światowa wiodąca marka Hov Pod Hovercraft

Jak widać w programach telewizyjnych na całym świecie "Jak to się robi", "World of Wonder" "Jak to robią". Widziane również w kilku filmach, w tym "Thunderbirds and Dinosaurs at Dark". Wyselekcjonowany przez Harrodsa i opisany przez prasę jako "Mercedes Benz" poduszkowiec.

Hov Pod są niezwykle łatwy w prowadzeniui fantastyczna zabawa. The Czynnik wow jest w standardzie. W pokazach zwykle możemy przekazać kontrolę osobom po 15-u; spędzają następny tydzień z uśmiechem na twarzy.

Hov Pod są specjalnie zaprojektowane do rekreacji morskiej i zastosowań komercyjnych. Mają wiele funkcji, których nie znajdziesz na innych poduszkowcach. Kapsuły firmy Hov są łatwe w obsłudze, łatwe w obsłudze, bezpieczne w obsłudze, niezawodne, trwałe i przyjemne. Ponadto sprzedajemy poduszkowce komercyjne i rekreacyjne Hov Pod bezpośrednio konsumentom, agencjom rządowym, stowarzyszeniom oraz za pośrednictwem naszej globalnej sieci dealerskiej

Prowadzimy również mniejszą witrynę siostrzaną z mniejszą ilością szczegółów tylko dla naszego poduszkowca hovercraft.org

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszego poduszkowca, kliknij tutaj

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych produktów bezpieczeństwa, kliknij tutaj