Hov Pod Hovercraft

Dünyanın Önde Gelen Küçük ve Orta Hizmetli Hovercraft Tedarikçisi. Hov Pod ve Hovercraft arasındaki fark Hov Pod'un ticari şartnamelere göre yapılmış olması. Bu, Hov Pod'un sadece hafta sonu oyuncakları değil aynı zamanda en zor şartlarda her gün bütün gün güvenebileceğiniz donanımlar olduğu anlamına gelir.

Hov Pod özerk çalışma yeteneğine sahiptir, sessiz, güvenli, dayanıklı, kullanımı kolay, bakımı ve nakliyesi vardır. Bir hovercraft için yetinmeyin, bir Hov Pod'a sahip olun.

 • Hov Pod, aşağıdakiler dahil, vahşi yaşam ve ekoloji konusunda ayak izi bırakmayacak şekilde, arazi dışında ve amfibi çeşitli yüzeylerde çalışabilir:
 • Çamur.
 • Nehir yatakları.
 • Sığ su / gelgit bölgeleri.
 • Sular altında arazi
 • Rapids.
 • Shingle.
 • Plajlar ve sahil şeridi.
 • Açık su, göller ve nehirler.
 • Çim.
 • Kum ve çöl.
 • Bataklık, sulak alanlar ve bataklık,
 • Bataklıklar ve bayou,
 • Yabani otlar, mangrovlar ve batık bitkiler.
 • Kar buzu.
 • Kurutulmuş tuzlu bataklıklar, pirinç çeltik, kum tepeleri, yollar, aslında her türlü düz yüzey.

Hov Pod'umuz geldi benzersiz boyutlar9 kişiye kadar taşıyabilen veya bir 1500 lb (680 Kg) yükünü uzak bir hedefe taşıyabilecek, 45 mil / saat hıza kadar uçan bir model dahil. Sudan toprağa geçin, uzak bölgeleri araştırın, bir adaya sürün, 24 / 7 sınırını çevirin, sınırda isyancılara katılın, yolcuları feribot edin, sahile inin veya keşfedilmemiş sınırlara eşsiz bir macera deneyimi yaşatın.

Tam Çözüm Paketleri

İzlenmesi veya güvenliği güç olan geniş uzak alanlar, amfibi manzaralar ve kıyı açılımları var. Hov Pod, hovercraft, dronlar, ipler, robotlar, düşük ışık kameraları, termal görüntüleme, sonar, yankı, radar, sensörler, AIS, VHF, hava durumu tahmini, kayıt / yedekleme ve tekrar oynatma işlemlerini mümkün kılar. Havadan havaya gözetleme ve güvenlik.

Hov Pod, eksiksiz bir gözetim ve karşı önlem çözümleri paketi sunar. Amfibi tabanlı devriyeler için çekirdek Hov Pod Hovercraft serisinden evrimleşerek artık komple anahtar teslim güvenlik çözümleri sunuyoruz. Bu sınır, geniş alan ve yerel izleme için harekete geçirilebilir zekayı içerir. Ayrıca deniz, kara ve amfibi bölgelerde doğrudan müdahale ve ölümcül olmayan önlemler için seçenekler sunuyoruz.

Ürünlerimiz veya herhangi bir son çözüme göre özelleştirilebilir ve şunları içerir:

 • SPX ve Infinity sınıfı gemileri dahil olmak üzere çeşitli boyutlarda Hovercraft.
 • A) sabit kanat B) sabit kanat / VTOL kombinasyonu ve C) dörtlü geleneksel dron stilini içeren uçaklar.
 • Eşsiz gezici ev uzaktan otomatik şarjlı baz istasyonu ve uzatılmış hava işlemleri için ayarlayıcılar dahil Drone destek ürünleri.
 • Uçağı, vurgulu taşıtları, geleneksel taşıtlar veya sabit tesisat ve binalara monte etmek için gözetim ve izleme ekipmanı
 • Uzun menzilli gün, düşük ışıkta gece ve termal kameralar.
 • Akustik ve lazerli caydırıcılar dahil ölümcül olmayan önlemler.
 • Taşınabilir su arıtma cihazları.
 • İlk yardım ekipmanı.
 • Amfibi Tabanlı İtfaiye

Ticari

Suda ve karada daha büyük yükler elde etmek için yeterli güce sahip, küçük ve orta ağırlıktaki iş hovercraftını sunuyoruz. Carbon Infinity 750, ilk Kamyon Stilli Hovercraft'ı, 9 insanlara veya 1500 lbs'ye kadar taşıma, (678 kg) amfibi, tüm arazi çalışma araçlarına yeni bir boyut kazandırır.

Çok çeşitli seçenekler mevcuttur ve Infinity güvertesi, düz yataklı veya kabin mekikten tüm arazi mobil istasyonlarına kadar uygulamanıza uyacak şekilde optimize edilebilecek dev bir boş kanvastır.

Hov Pod tuzlu suda çalışır, geniş bir alana sahiptir ve denge, yüzdürme ve stabilite için tasarlanmıştır.

Hov Pod gövdesi, buz dahil en zorlu yüzeyleri taşıyacak şekilde inşa edilmiştir. SPX Serisinin gövdesi tamamen HDPE'den (Yüksek Yoğunluklu Polietilen) üretilmiştir ve son derece hafif, yüzer ve hasara dayanıklı bir kabuk halinde kalıplanmıştır. Sonsuzluğun gövdesi, kurşun geçirmez yeleklerde kullanılan Carbon Elyaf ve Kevlar'ın tescilli bir karışımıdır. Her SPX ve Infinity'nin gövdeleri, 5 yıl garantilidir.

Hov Pod etek malzemesi, 16 yıl süren araştırma ve geliştirmenin sonucudur. Tescilli etek tasarımımız, anti rip özelliklerine ve inanılmaz aşınma direncine sahip eşsiz bir poliüretan / naylon dokuma ve kumaş kombinasyonudur. Sonuç olarak, benzersiz pulluk önleyici IAPSS etek tasarımı hızlı ve ani yavaşlamaya karşı çok daha fazla esneklik, sürekli çalışma yeteneği ve yüksek hız güvenliği sağlar.

eğlence

Kuzey Kutbu gibi yerlerde çalışmak ya da oynamak affedilmeyen, cezalandırıcı ve yalnız bir meslek olabilir. İnsanlık, bu gerçeklerin geniş ve yalnız gezegenimizi keşfetmelerini engellemesine asla izin vermedi. Bu koşullarda çalışan ya da oynayan insanlar, bilim insanları, destek ekipleri ve hatta vahşi doğayı keşfeden maceracılar, çalışmayı veya güvenli bir şekilde oynamayı tercih ediyorlar, ekipmanlarına bağlı. Bu yüzden birçok profesyonel Hov Pod'u talep ediyor.

Hov Pod, Motosiklet, Jet Ski, Otomobil, 4X4 Kamyon, Kampçı, Motorlu Tekne, Tur Otobüsleri, Tur Teknesi, Minivan, SUV, Sal, Kayak, Kano ve Kar Aracının yerini aldı. Zanaatımız rekreasyon, maceralar, geziler, turlar, tatiller, herhangi bir amfibi veya düz topraklara bağlı arazide seyir için idealdir. Hov Pod normalde erişilemeyen ve keşfedilmemiş yerlere dış mekan macera deneyimi sağlar.

Bir teknede yüzüyorsun, bir kamyona bindin, ama bir Hov Pod'da uçuyorsun - yüzeyin üstünde 9 inç yüksekliğinde sürüş. Hov Pod Recreational Hovercraft'ın kullanımı kolaydır, yalnızca geminin arkasındaki dümenlerin üzerinden geçen havanın yönünü değiştirmek için gidonu kullanın. Kayma, kayma, 180 dönüşleri yapabilir, 360'leri tamamlayabilirsiniz - bir dondurma almak için sahile süzülür. Teknelerin, gürültülü kalabalığın dışında, birinci sınıf balıkçılık alanlarına veya keşfedilmemiş bir doğal ekosisteme ulaşmak için ulaşamayacağı yerlere, çadırınızın yanındaki kampa ve parka dönebilirsiniz.

Hov Pod

Hov Pod SPX Su üzerinde Hovercraft

Hov Pod Hovercraft Dünya Lideri Markası

Dünya çapında TV programlarında görüldüğü gibi “Nasıl Yapılır”, “Harikalar Dünyası” “Nasıl Yaparlar?”. Ayrıca “Dark Thunderbirds ve Dinozorlar” gibi birçok filmde de izlendi. Harrods tarafından seçildi ve basın tarafından hovercraft “Mercedes Benz” olarak tanımlandı.

Hov Pod sürüşü son derece kolayve fantastik eğlenceli. WOW Faktörü standart olarak geliyor. Gösterilerde, 15 dakikalık eğitimden sonra genellikle kontrolleri bir kişiye verebiliriz; gelecek hafta yüzlerinde bir gülümsemeyle geçirdiler.

Hov Pod özellikle deniz sporları ve ticari kullanım için tasarlanmıştır. Diğer hovercraft üzerinde bulamayacağınız birçok özelliğe sahiptirler. Hov Pod'lar kullanımı kolay, servisi kolay, kullanımı güvenli, güvenilir, dayanıklı ve eğlenceli olacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca hem ticari hem de eğlence amaçlı Hov Pod hovercraft'ı doğrudan tüketicilere, devlet kurumlarına, derneklere ve global bayi ağımız üzerinden satıyoruz.

Ayrıca sadece hovercraft için daha az ayrıntı ile küçük bir kardeş sitesi çalıştırmak hovercraft.org

Hovercraft'ımız hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıklayın. Districts Cüzdan

Güvenlik ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıklayın. Districts Cüzdan