Hov Pod Hovercraft

Найбільший у світі постачальник малого та середнього бортового судна. Різниця між Hov Pod і Hovercraft полягає в тому, що Hov Pod будуються з комерційними специфікаціями. Це означає, що Hov Pod - це не просто іграшки на вихідні, а обладнання, яке ви можете розраховувати на весь день щодня, в найскладніших умовах.

Hov Pod здатні до автономної роботи, вони тихі, безпечні, довговічні, зручні в експлуатації, обслуговуванні і транспортуванні. Не погоджуйтеся на судно на повітряній подушці, володійте Hov Pod.

 • Hov Pod може працювати на бездоріжжі та амфібійно в широкому діапазоні поверхонь, не залишаючи жодного місця на дикій природі чи екології, включаючи:
 • Бруд.
 • Русла річки.
 • Мілководні / приливні райони.
 • Затоплена земля.
 • Пороги.
 • Галька.
 • Пляжі і берегові лінії.
 • Відкриті води, озера та річки.
 • Трава.
 • Пісок і пустеля.
 • Болота, болота і болота,,
 • Болота і бухта,
 • Бур'яни, мангрові зарості та затоплені рослини.
 • Сніг та лід.
 • Висушені солончаки, рисові поля, піщані береги, дороги, дійсно будь-яка плоска поверхня.

Наш Hov Pod прийшов унікальні розміри, включаючи модель що може перевезти до 9 людей або тягнуть 1500 lb (680 Kg) payload до віддаленого призначення, летячих зі швидкістю до 45 mph. Перехід з води на землю, огляд віддалених районів, рій острів, пошук периметра 24 / 7, залучення повстанців на кордоні, пасажирів на поромі, приземлення на пляжі або надання унікального пригодного досвіду до незвіданих кордонів.

Повні пакети рішень

Є великі віддалені райони, земноводні ландшафти і прибережні розширення, які важко контролювати або забезпечувати. Hov Pod об'єднує судна на повітряній подушці, безпілотні літальні апарати, троси, робототехніку, фотоапарати з низьким освітленням, тепловізори, сонари, ехо, радар, датчики, AIS, VHF, прогноз погоди, запису / резервного копіювання та відтворення для забезпечення розумних дій. Поверхня для повітряного спостереження та безпеки.

Компанія Hov Pod пропонує повний комплекс послуг з спостереження та протидії. Розвиваючись з основного діапазону Hov Pod Hovercraft для патрулювання на основі амфібій, ми пропонуємо комплексні рішення для безпеки під ключ. Сюди входить розвідувальна розвідка, прикордонний, широкий і локалізований моніторинг. Ми також надаємо варіанти прямого реагування та нелетальної протидії в морських, наземних та амфібійних регіонах.

Наші продукти або налаштовуються в будь-яке кінцеве рішення і включають:

 • Судно на повітряній подушці в кількох розмірах, включаючи судно SPX і клас Infinity.
 • Drones включаючи A) фіксованого крила B) фіксованого крила / VTOL комбінації та C) quadcopter традиційний drone стиль.
 • Drone підтримка продуктів, включаючи унікальну hover домашню віддалену автозарядку базової станції і троса для тривалих повітряних операцій.
 • Обладнання для спостереження та моніторингу для кріплення на безпілотники, судна на повітряній подушці, традиційні транспортні засоби або стаціонарні інстиляції та будівлі.
 • Довгоденний день, низька освітлена ніч і теплові камери.
 • Нелетальні протидії, включаючи акустичні та лазерні засоби.
 • Портативне обладнання для очищення води.
 • Обладнання для надання першої допомоги.
 • Амфібія на основі пожежогасіння

Комерційний

Ми пропонуємо невеликі та середні обов'язки комерційних суден на повітряній подушці з достатньою потужністю для забезпечення більшої корисної навантаження на воді та над землею. Carbon Infinity 750 - перший в історії вантажний автомобіль Hovercraft, Перевезення до 9 людей або 1500 lbs, (678 kgs) додає новий вимір до amphibious, весь terrain робота судна.

Широкий спектр опцій доступний і палуба Infinity, планшет або кабіна - це величезна порожня полотна, яка може бути оптимізована, щоб відповідати вашому застосуванню, від трансферу до всієї мобільної станції.

Hov Pod працюють у солоній воді, вони мають широкий слід і призначені для рівноваги, плавучості та стабільності.

Корпус Hov Pod практично неруйнівний, побудований для обробки найскладніших поверхонь, включаючи лід. Корпус серії SPX виготовлений повністю з поліетилену високої щільності (HDPE) і формується в надзвичайно легку, плавучу і стійку до пошкодження оболонку. Корпус «Нескінченності» - це власна суміш вуглецевого волокна і кевлара, матеріал, який використовується в куленепробивних жилетах. Корпуси для кожного SPX і Infinity несуть гарантію на рік 5.

Матеріал для спідниці Hov Pod є результатом досліджень і розробок 16 років. Наш власний дизайн спідниці - це унікальна поліуретанова / нейлонова переплетення і комбінація тканин з антиріпними властивостями та неймовірною зносостійкістю. Отже, унікальна анти-плужна конструкція спідниці IAPSS дає набагато більшу гнучкість, постійну експлуатаційну здатність і високу швидкість безпеки від швидкого та раптового уповільнення.

розважальний

Робота або гра в таких місцях, як Арктика, може бути непримиренним, караючим і самотньою професією. Людство ніколи не дозволяло цим фактам заважати їм вивчати нашу велику і самотню планету. Люди, які працюють або грають в цих умовах, вчені, їхні групи підтримки або навіть авантюристи, які досліджують пустелю, воліють працювати або грати безпечно, вони залежать від свого обладнання. Ось чому багато професіоналів вимагають Hov Pod.

Hov Pod замінити мотоцикли, Jet лижі, автомобілі, 4X4 вантажівки, кемпери, моторні човни, туристичні автобуси, туристичні човни, мінівенів, позашляховиків, плотів, каяків, каное і снігоходи. Наші ремесла ідеально підходять для відпочинку, пригод, екскурсій, екскурсій, канікул, круїзу по будь-якій амфібії або плоскою землі, пов'язаній з місцевістю. Hov Pod забезпечують за межами коробки пригоди досвід місця, як правило, недоступні і невивчені.

Ви плаваєте на човні, їздите на вантажівці, але летите в Hov Pod - круїз на висоті 9 дюймів над поверхнею. Hov Pod Recreatational Hovercraft простий в експлуатації, просто використовуйте кермо, щоб змінити напрямок руху повітря, що проходить над рулями в задній частині судна. Ви можете ковзати, ковзати, робити повороти 180, повні 360s - плавати до пляжу, щоб отримати морозиво. Ви можете дістатися до місць, де човни не можуть, далеко від гучного натовпу, досягти простих рибних зон або до незвіданої природної екосистеми, повернутися в табір і припаркуватися біля вашого намету.

Hov Pod

Hov Pod SPX Повітряний корабель над водою

Hov Pod Hovercraft Провідний світовий бренд

Як видно на телевізійних програмах по всьому світу «Як це зроблено», «Світ дива» «Як вони це роблять». Також можна побачити в кількох фільмах, включаючи "Thunderbirds and Dinosaurs at Dark". Вибраний Харродсом і описаний пресою як «Мерседес Бенц» на повітряній подушці.

Hov Pod є надзвичайно простий у керуванні, та фантастична утіха. The Фактор WOW є стандартним. На демонстраціях ми, як правило, можемо передавати елементи керування людині після навчання за 15 хвилин; вони проводять наступний тиждень з посмішкою на обличчі.

Hov Pod спеціально призначені для морського відпочинку та комерційного використання. Вони мають багато функцій, які ви не знайдете на інших судна на повітряній подушці. Hov Pods розроблені так, щоб бути простими у використанні, простими у обслуговуванні, безпечними для роботи, надійними, міцними та веселими. Крім того, ми продаємо як комерційний, так і рекреаційний Hov Pod на повітряній подушці безпосередньо споживачам, урядовим установам, асоціаціям і через нашу глобальну дилерську мережу

Ми також запускаємо сайт меншої сестри з меншою кількістю деталей тільки для нашого судна на повітряній подушці hovercraft.org

Для отримання додаткової інформації про нашу суду на повітряній подушці натисніть тут

Щоб отримати додаткову інформацію про наші продукти безпеки, натисніть тут